Legjionaret/ Hyka shenon ne fitoren e Luzernes
nga AlbaniaSoccer   E diel, 18 Gusht 2013 23:27   Shtyp

jahmir hyka luzernJahmir Hyka ka shenuar njerin nga 11 golat e shenuar nga skuadra e Luzernes ne Kupen e Zvicres. Mesfushori po ben paraqitje mjaft te mira me skuadren e tij dhe te djelen ka gjetur edhe golin qe I mungonte pa llogaritur disa asis qe ka dhene gjate ndeshjes. Luzerna fitoi 11 me 0 ne transferte ndaj skuadres Murten dhe shqiptari shtatshkurter kishte kontributin special ne kete ndeshje.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide