HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E diel, 26. Tetor 2014 - 15:00 h

LaciApolonia
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 26 Tetor 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Enea JORGJI, Remzi SADIKU, Emigers GANCI, Rudin PRECA
 
Spektatore: 900
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 10' : Marko CETKOVIC ( 1 )
  Gol
  • 67' : Emiliano CELA ( 1 )
  • 81' : James ADENIYI ( 1 )
  • 38' : Aldo MITRAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 31' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
  • 45-2' : Emiliano CELA ( 1 | Grindje me nje kundershtare )
  • 57' : Alfred ZEFI ( 1 | Faull nga mbrapa )
  • 89' : Olsi TEQJA ( 1 )
  • 8' : Erjon XHAFA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 77' : Alfred ZEFI ( 1 | Faull nga mbrapa )