HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E hënë, 16. Mars 2015 - 16:00 h

LaciApolonia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 16 Mars 2015
Match Time :16:00 h
Match number :3
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Ardian BEQIRI, Denis REXHA, Denis AGARAJ, Kridens META
 
Spektatore: 30
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 5' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
 • 74' : Agim METO ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 28' : Agim METO ( 1 )
  • 30' : Emiliano CELA ( 1 )
  • 61' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  • 76' : Alfred ZEFI ( 1 )
  • 81' : Olsi TEQJA ( 1 )
  • 23' : Ololalde ATANDA ( 1 )
  • 41' : Taulant HYSENSHAHAJ ( 1 )
  • 70' : Sulaimon ADEKUNLE ( 1 )