HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E shtunë, 16. Maj 2015 - 18:00 h

TerbuniBeselidhja
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 16 Maj 2015
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Ismail Xhemali" - Pukë
Match referee(s):Denis AGARAJ, Kridens META, Nertil BREGASI
 
Spektatore: 5.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 26' : Klejdi DIBRA ( 1 )
  Gol
  • 41' : Senad LEKAJ ( 1 )
  • 87' : Taulant MARKU ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 34' : Sokol MZIU ( 1 )
   • 47' : Matko DJARMATI ( 1 )
   • 82' : Vladan GILJEN ( 1 )
   • 88' : Taulant MARKU ( 1 )
   • 8' : Bekim ERKOCEVIC ( 1 )
   • 49' : Arber SHYTANI ( 1 )
   • 56' : Julian MALO ( 1 )
   • 65' : Akil JAKUPI ( 1 )
   • 73' : Klodian SEMINA ( 1 )
   • 82' : Bledar MARASHI ( 1 )