HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E hënë, 23. Gusht 2010 - 18:30 h

BesaSkenderbeu
02

Ndeshja nderpritet mbas trazirave te tifozerise kavajse te cilet protesojne per nje penallti te mohuar skuadres se Beses. Minuta

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 23 Gusht 2010
Match Time :18:30 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Albano JANKU, Ergin DODA, Denis REXHA
 
Spektatore: 5.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit