HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 02. Shtator 2012 - 18:00 h

TiranaShkumbini
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Shtator 2012
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Dritan SALAJ, Miriam QESERI
 
Spektatore: 1.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


 Eventet
Gol
  • 27' : Mario MORINA ( 1 )
  • 92' : Mario MORINA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 41' : Erjon DUSHKU ( 1 | Faull )