HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Norion SPAHO

Personal data

Picture of Norion SPAHO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Norion SPAHO
Birthday (Age):11. Qershor 1986 (38)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia101--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Sunday February 07FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday February 13KastriotivsApolonia100--------
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07TeutavsApolonia100--1-----
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100--------
Sunday March 28LacivsApolonia100--------
Friday April 02ApoloniavsTirana101--------
Saturday April 17ApoloniavsDinamo100--------
Games total1102--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia55-1--1-----
Career Total55-1--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMbrojtes