HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Alis BOCI

Personal data

Picture of Alis BOCI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alis BOCI
Birthday (Age):08. Shkurt 1991 (33)
Jersey Number:16
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi100--------
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia100--------
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana100--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia100--1-----
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani100--------
Sunday, 05/10/2014LacivsVllaznia101--------
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani010--------
Saturday, 25/10/2014SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 29/10/2014KukësivsVllaznia100--11----
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia101--------
Saturday, 22/11/2014VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 29/11/2014ApoloniavsVllaznia100--------
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia100--------
Saturday, 13/12/2014VllazniavsLaci100--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia100--1-----
Sunday, 21/12/2014VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi101--------
Saturday, 14/02/2015FlamurtarivsVllaznia101--------
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia101--------
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia100--------
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 09/05/2015VllazniavsLaci101--------
Games total2316--31----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia121113--31----
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1010---15-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari44--2-11----
Kategoria 1 2011-12Luftetari22-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia------------
U-21 InternationalsShqiperia U-211-1---------
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia------------
Career Total3028242192----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMesfushor