HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Bedri GRECA

Personal data

Picture of Bedri GRECA
Name:Bedri GRECA
Jersey Number:77
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta010--------
Friday, 28/08/2015PartizanivsFlamurtari100--1-----
Sunday, 13/09/2015FlamurtarivsLaci100--------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia1001-------
Sunday, 27/09/2015KukësivsFlamurtari010--------
Saturday, 31/10/2015SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari101--------
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani010--1-----
Saturday, 28/11/2015VllazniavsFlamurtari100--------
Wednesday, 02/12/2015FlamurtarivsKukësi100--1-----
Sunday, 06/12/2015TerbunivsFlamurtari100--------
Saturday, 19/12/2015BylisvsFlamurtari100--------
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta0101-1-----
Saturday, 13/02/2016FlamurtarivsLaci100--------
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia100--------
Games total11412-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi4-4-1-------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari853-4-4-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari11----------
Kategoria 1 2014-15Terbuni11----------
Kategoria 1 2013-14Terbuni------------
Kategoria 1 2011-12Skrapari11-1--------
Career Total158715-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12SkrapariMesfushor