HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Hektor IDRIZI

Personal data

Picture of Hektor IDRIZI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Hektor IDRIZI
Birthday (Age):15. Prill 1989 (35)
Jersey Number:13
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta100--1-----
Friday, 28/08/2015PartizanivsFlamurtari100--------
Sunday, 13/09/2015FlamurtarivsLaci100--------
Sunday, 20/09/2015FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday, 27/09/2015KukësivsFlamurtari100--------
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 25/10/2015FlamurtarivsBylis101--------
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani100--------
Monday, 23/11/2015LacivsFlamurtari100--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 19/12/2015BylisvsFlamurtari100--------
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday, 06/02/2016PartizanivsFlamurtari100--1-----
Sunday, 21/02/2016FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday, 27/02/2016KukësivsFlamurtari100--------
Saturday, 05/03/2016FlamurtarivsTerbuni100--------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 20/03/2016SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari100--------
Sunday, 10/04/2016FlamurtarivsPartizani101--------
Saturday, 16/04/2016LacivsFlamurtari100--------
Monday, 25/04/2016VllazniavsFlamurtari100--------
Friday, 29/04/2016FlamurtarivsKukësi101--------
Wednesday, 04/05/2016TerbunivsFlamurtari100--------
Sunday, 08/05/2016FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 14/05/2016BylisvsFlamurtari100--------
Games total2603--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari1212-3--2-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Flamurtari22----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari12102---2-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia22----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Teuta131213--------
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis44----1-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------1-----
Kategoria Superiore 2011-12Bylis77----3-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis844---2-----
Kategoria 1 2009-10Bylis10221002-1------
Career Total163551088-113-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BylisPLAYERS