HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Orjand BEQIRI

Personal data

Picture of Orjand BEQIRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Orjand BEQIRI
Birthday (Age):21. Shkurt 1985 (39)
Jersey Number:20
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 17/09/2016LuftetarivsKorabi100--------
Saturday, 24/09/2016SkenderbeuvsLuftetari100--------
Saturday, 01/10/2016LuftetarivsLaci100--------
Wednesday, 12/10/2016LuftetarivsVllaznia100--------
Saturday, 05/11/2016LuftetarivsPartizani010--------
Sunday, 20/11/2016LuftetarivsFlamurtari100--------
Saturday, 26/11/2016LuftetarivsKorabi100--------
Sunday, 04/12/2016LacivsLuftetari100---1----
Sunday, 18/12/2016TiranavsLuftetari100--------
Thursday, 22/12/2016LuftetarivsKukësi100--------
Saturday, 28/01/2017LuftetarivsPartizani100--------
Sunday, 12/02/2017LuftetarivsKorabi100--1-----
Saturday, 25/02/2017LuftetarivsLaci100--------
Saturday, 04/03/2017LuftetarivsVllaznia100--1-----
Sunday, 12/03/2017TeutavsLuftetari100--------
Sunday, 19/03/2017LuftetarivsTirana100--------
Saturday, 06/05/2017LacivsLuftetari100--------
Saturday, 20/05/2017TiranavsLuftetari100--------
Games total1710--21----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari------------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari------------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari11----------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari12111---21----
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari312-1-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari------------
EUROPA League 2012-13Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari77--1-------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari211---------
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari211---4-----
Career Total28235-2-71----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMbrojtes