HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Sedat BERISHA

Personal data

Picture of Sedat BERISHA
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Sedat BERISHA
Birthday (Age):23. Shtator 1989 (34)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 26/01/2018VllazniavsKukësi100--1-----
Sunday, 04/02/2018SkenderbeuvsVllaznia1001-------
Saturday, 10/02/2018LushnjavsVllaznia100--------
Monday, 19/02/2018VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 25/02/2018LuftetarivsVllaznia100--1-----
Wednesday, 28/02/2018LacivsVllaznia100--------
Monday, 05/03/2018VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 10/03/2018KamzavsVllaznia100--1-----
Wednesday, 14/03/2018VllazniavsPartizani101------1-
Monday, 19/03/2018KukësivsVllaznia100--------
Saturday, 31/03/2018VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 07/04/2018VllazniavsLushnja100--------
Sunday, 15/04/2018TeutavsVllaznia100--------
Saturday, 21/04/2018VllazniavsLuftetari100--------
Sunday, 29/04/2018VllazniavsLaci100--------
Wednesday, 09/05/2018VllazniavsKamza100--------
Saturday, 19/05/2018VllazniavsKukësi100--------
Wednesday, 23/05/2018SkenderbeuvsVllaznia100--------
Games total18011-3---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia1010-11-3---1-
EUROPA League 2012-13Shkëndija11----------
Career Total1111-11-3---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13ShkëndijaMbrojtes