HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Vioresin SINANI

Personal data

Picture of Vioresin SINANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Vioresin SINANI
Birthday (Age):04. Nentor 1977 (45)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22VllazniavsBylis0101-------
Saturday August 28KastriotivsVllaznia010--------
Sunday September 12VllazniavsLaci1011-------
Saturday September 25VllazniavsDinamo010--------
Saturday October 02BesavsVllaznia1001-1-----
Friday October 15VllazniavsTeuta100--------
Saturday October 23ShkumbinivsVllaznia100--------
Saturday October 30VllazniavsFlamurtari100--1-----
Sunday November 07VllazniavsElbasani1013-------
Sunday November 14TiranavsVllaznia1001-------
Friday November 19BylisvsVllaznia100--------
Sunday November 28VllazniavsKastrioti100--------
Saturday December 11LacivsVllaznia101--------
Sunday December 19VllazniavsSkenderbeu100--------
Thursday December 23DinamovsVllaznia100--------
Saturday January 22VllazniavsBesa101--------
Sunday January 30TeutavsVllaznia1013-------
Saturday February 05VllazniavsShkumbini100--------
Sunday February 13FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday March 12TeutavsVllaznia010--------
Sunday March 20VllazniavsKastrioti010--------
Friday April 01ShkumbinivsVllaznia100--------
Monday April 11VllazniavsDinamo101--------
Saturday April 16LacivsVllaznia1011-------
Wednesday April 20VllazniavsTirana100--------
Monday April 25VllazniavsElbasani1001-------
Saturday April 30SkenderbeuvsVllaznia100--------
Games total225712-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia211---------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia14113411-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia77-11-4-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa------------
Career Total23194512-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaSulmues