HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Janar 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Ivan GVOZDENOVIC

Personal data

Picture of Ivan GVOZDENOVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Ivan GVOZDENOVIC
Birthday (Age):19. Gusht 1978 (43)
Height:185 cm
Weight:80 kg
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 26TiranavsLaci100--1-----
Sunday October 03SkenderbeuvsTirana100--1-----
Monday October 18DinamovsTirana100--------
Monday October 25BesavsTirana100--------
Sunday October 31TiranavsTeuta100--------
Saturday November 06ShkumbinivsTirana100--------
Saturday November 20TiranavsElbasani100--------
Saturday November 27TiranavsFlamurtari100--------
Saturday December 11BylisvsTirana100--------
Friday December 17TiranavsKastrioti100--------
Friday December 24LacivsTirana101--------
Monday January 31DinamovsTirana100--------
Thursday February 03TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday February 06TiranavsBesa101--------
Sunday February 13TeutavsTirana100--------
Sunday February 20TiranavsShkumbini100--------
Saturday February 26VllazniavsTirana100--1-----
Monday March 07TiranavsTeuta101--------
Saturday March 12KastriotivsTirana100--------
Sunday March 20TiranavsShkumbini100--------
Friday April 01DinamovsTirana101--1-----
Monday April 11TiranavsLaci100--------
Friday April 15TiranavsElbasani1001-------
Wednesday April 20VllazniavsTirana101--------
Monday April 25TiranavsSkenderbeu100-1------
Wednesday May 04TiranavsBylis100--------
Games total2605114-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi321---------
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi------------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu10911--1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu1-1---------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu1111----3-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu10821--1-----
Kategoria Superiore 2010-11Tirana1414-2114-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Tirana------------
Career Total504554119-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11TiranaMbrojtes


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaZv/Tranjer