HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Bledian RIZVANI

Personal data

Picture of Bledian RIZVANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledian RIZVANI
Birthday (Age):02. Korrik 1985 (37)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 21TeutavsLaci100------
Sunday August 29SkenderbeuvsTeuta100------
Monday September 13TeutavsDinamo100------
Sunday September 19BesavsTeuta100------
Saturday September 25TeutavsFlamurtari100------
Saturday October 02TeutavsShkumbini100------
Friday October 15VllazniavsTeuta100------
Saturday October 23TeutavsElbasani100--1---
Sunday October 31TiranavsTeuta100------
Monday November 08TeutavsBylis100------
Monday November 15KastriotivsTeuta100------
Sunday November 21LacivsTeuta100------
Monday November 29TeutavsSkenderbeu100------
Sunday December 12DinamovsTeuta100------
Saturday December 18TeutavsBesa100------
Thursday December 23FlamurtarivsTeuta100------
Wednesday January 26ShkumbinivsTeuta100------
Sunday January 30TeutavsVllaznia100------
Sunday February 06ElbasanivsTeuta100------
Sunday February 13TeutavsTirana100------
Monday February 21BylisvsTeuta100------
Sunday February 27TeutavsKastrioti100-1----
Saturday March 12TeutavsVllaznia100------
Sunday March 20SkenderbeuvsTeuta100------
Saturday April 02TeutavsFlamurtari100------
Sunday April 10BylisvsTeuta100------
Saturday April 16TeutavsBesa100------
Wednesday April 20ElbasanivsTeuta100------
Monday April 25KastriotivsTeuta100------
Saturday April 30TeutavsShkumbini100------
Wednesday May 04DinamovsTeuta100------
Games total3100-11---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Teuta----------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta----------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta----------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta----------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta33--------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta1414-------1
Kategoria Superiore 2013-14Teuta1010----1---
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11----1---
EUROPA League 2012-13Teuta11--------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta1010----1---
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1313--------
Kategoria Superiore 2010-11Teuta1515---11---
Kategoria Superiore 2009-10Teuta88----1---
Career Total7575---15--1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaPortier
EUROPA League 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaPortier