HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Flamur TAHIRI

Personal data

Picture of Flamur TAHIRI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Flamur TAHIRI
Birthday (Age):24. Nentor 1990 (32)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 21TeutavsLaci100--------
Sunday August 29SkenderbeuvsTeuta101--1-----
Monday September 13TeutavsDinamo100--1-----
Sunday September 19BesavsTeuta010--------
Saturday October 02TeutavsShkumbini100--------
Friday October 15VllazniavsTeuta100--------
Saturday October 23TeutavsElbasani100--------
Sunday October 31TiranavsTeuta100--------
Monday November 29TeutavsSkenderbeu101--------
Sunday December 12DinamovsTeuta100--------
Saturday December 18TeutavsBesa101--------
Thursday December 23FlamurtarivsTeuta100--------
Wednesday January 26ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday February 06ElbasanivsTeuta100--------
Sunday February 13TeutavsTirana100--1-----
Sunday February 27TeutavsKastrioti100--1-----
Saturday March 12TeutavsVllaznia100--------
Sunday March 20SkenderbeuvsTeuta100--------
Saturday April 02TeutavsFlamurtari100--------
Sunday April 10BylisvsTeuta100--------
Saturday April 16TeutavsBesa101--------
Wednesday April 20ElbasanivsTeuta100--------
Monday April 25KastriotivsTeuta101--------
Saturday April 30TeutavsShkumbini100--------
Wednesday May 04DinamovsTeuta100--------
Games total2415--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis66-3--3-----
Kategoria Superiore 2012-13Teuta77-22-3-----
Kategoria Superiore 2011-12Teuta1111-12-8---1-
Kategoria Superiore 2010-11Teuta1212-32-4-----
Career Total3636-96-18---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMesfushor