HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Arlind NORA

Personal data

Picture of Arlind NORA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arlind NORA
Birthday (Age):04. Korrik 1986 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ShkumbinivsKastrioti1001-------
Monday August 30LacivsShkumbini101--------
Sunday September 12ShkumbinivsSkenderbeu101--1-----
Saturday September 18DinamovsShkumbini100--------
Monday September 27ShkumbinivsBesa010--1-----
Saturday October 02TeutavsShkumbini100--1-----
Saturday October 23ShkumbinivsVllaznia101--------
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini010--1-----
Saturday November 06ShkumbinivsTirana010--------
Saturday November 13BylisvsShkumbini1001-------
Sunday November 28ShkumbinivsLaci101--------
Sunday December 12SkenderbeuvsShkumbini100--------
Monday December 20ShkumbinivsDinamo100--------
Friday December 24BesavsShkumbini100-----1--
Games total11342-4--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Luftetari----2-------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari55-21-4-----
Kategoria 1 2011-12Luftetari33-211-1--1--
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini86233-4--1--
Kategoria Superiore 2010-11Besa752-3-11----
Kategoria Superiore 2009-10Laci1515-513-6-----
Career Total383441233-161-2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMesfushor