HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Nentor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Ivan BABIC

Personal data

Picture of Ivan BABIC
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Ivan BABIC
Birthday (Age):29. Prill 1984 (37)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ShkumbinivsKastrioti100--------
Saturday August 28KastriotivsVllaznia100--1-----
Saturday September 11ElbasanivsKastrioti1001-------
Monday September 20KastriotivsTirana100--------
Saturday September 25BylisvsKastrioti100--1-----
Friday October 01FlamurtarivsKastrioti100--------
Friday October 15KastriotivsLaci1001-------
Sunday October 24SkenderbeuvsKastrioti100--------
Monday November 01KastriotivsDinamo1001-------
Saturday November 06BesavsKastrioti101--------
Monday November 15KastriotivsTeuta1001-------
Monday November 22KastriotivsShkumbini100--------
Sunday November 28VllazniavsKastrioti100--------
Saturday December 11KastriotivsElbasani1011-------
Friday December 17TiranavsKastrioti100--------
Friday December 24KastriotivsBylis100--------
Friday January 21KastriotivsFlamurtari100--------
Friday January 28LacivsKastrioti100--------
Sunday February 06KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday February 12DinamovsKastrioti100--------
Sunday February 27TeutavsKastrioti010--1-----
Saturday March 12KastriotivsTirana101--------
Sunday March 20VllazniavsKastrioti101--------
Saturday April 02KastriotivsSkenderbeu101--------
Saturday April 09FlamurtarivsKastrioti010--------
Saturday April 16KastriotivsBylis010--------
Wednesday April 20BesavsKastrioti1001-------
Monday April 25KastriotivsTeuta1001-------
Friday April 29ElbasanivsKastrioti010--------
Games total25457-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti1413137-3-----
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti761-6-3-----
Career Total21192313-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiSulmues