HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Fjodor XHAFA

Personal data

Picture of Fjodor XHAFA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fjodor XHAFA
Birthday (Age):08. Mars 1977 (44)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 19FlamurtarivsBylis010--------
Saturday September 25BylisvsKastrioti100--------
Thursday September 30LacivsBylis010--------
Saturday October 16BylisvsSkenderbeu100--------
Sunday October 24DinamovsBylis010--------
Sunday October 24DinamovsBylis100--------
Saturday October 30BylisvsBesa1001-------
Monday November 08TeutavsBylis100--1-----
Saturday November 13BylisvsShkumbini1002-------
Friday November 19BylisvsVllaznia100--------
Saturday November 27ElbasanivsBylis1001-------
Saturday December 11BylisvsTirana100--1-----
Saturday December 18BylisvsFlamurtari100--------
Friday December 24KastriotivsBylis100--------
Saturday January 22BylisvsLaci100--1-----
Saturday February 05BylisvsDinamo1001-------
Saturday February 12BesavsBylis100--------
Monday February 21BylisvsTeuta1012-------
Monday March 07SkenderbeuvsBylis010--------
Sunday March 13BylisvsFlamurtari1001-------
Saturday March 19ElbasanivsBylis100--------
Friday April 01BesavsBylis100--------
Sunday April 10BylisvsTeuta1001-------
Saturday April 16KastriotivsBylis100--------
Wednesday April 20BylisvsShkumbini100--------
Sunday April 24DinamovsBylis101--------
Friday April 29BylisvsLaci100--------
Wednesday May 04TiranavsBylis1001-------
Games total244210-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Bylis32111-1-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis1110133-2-----
Superkupa 2011Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2010-11Bylis1414-110-3-----
Career Total29272514-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisSulmues
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisSulmues
Superkupa 20112011SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisSulmues