HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Ermir DIKA

Personal data

Picture of Ermir DIKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ermir DIKA
Birthday (Age):01. Dhjetor 1975 (48)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti100--------
Saturday September 12BurrelivsBylis100--1-----
Saturday September 19TurbinavsBurreli100--------
Saturday September 26BurrelivsLuftetari100--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli100--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci100--------
Saturday October 24LushnjavsBurreli100--------
Saturday November 07MemaliajvsBurreli100--1-----
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday November 28BurrelivsGramshi100--------
Saturday December 05SkraparivsBurreli100--------
Saturday December 12BurrelivsPartizani100--------
Saturday December 19Bilisht SportvsBurreli100--------
Saturday February 06BurrelivsAda100--------
Saturday February 13BylisvsBurreli100--------
Saturday February 27LuftetarivsBurreli100--------
Saturday March 06BurrelivsBeselidhja100--------
Sunday March 21PogradecivsBurreli100--------
Wednesday March 24SopotivsBurreli100--------
Sunday March 28BurrelivsLushnja100--1-----
Games total2000--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Burreli------------
Kategoria 1 2011-12Burreli------------
Kategoria 1 2010-11Burreli22----------
Kategoria 1 2009-10Burreli1010----3-----
Career Total1212----3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10BurreliPLAYERS