HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Arbër MALAJ

Personal data

Picture of Arbër MALAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arbër MALAJ
Birthday (Age):11. Prill 1989 (34)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda100--1-----
Saturday October 03KamzavsMemaliaj1001-------
Saturday October 17PartizanivsKamza101--------
Saturday October 24KamzavsGramshi100--------
Games total4011-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Butrinti------------
Kategoria 1 2013-14Mamurras----1-------
Kategoria Superiore 2011-12Kamza------------
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti4-4---1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11KEK-U211---------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari------------
Kategoria 1 2009-10Kamza33--1-1-----
Career Total945-2-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ButrintiMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14MamurrasMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11KEK-UMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaMbrojtes