HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Devis MEMA

Personal data

Picture of Devis MEMA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Devis MEMA
Birthday (Age):13. Shkurt 1985 (38)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday November 07MemaliajvsBurreli100--------
Saturday January 30BylisvsMemaliaj101--1-----
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari010--------
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010--------
Saturday March 06MemaliajvsKamza010--------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj010--------
Saturday March 27MemaliajvsElbasani010--------
Games total251--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Tomori22-1--2-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari743-2-3-----
Kategoria 1 2009-10Memaliaj413---1-----
Career Total137612-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10MemaliajSulmues