HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Klevis ROSHI

Personal data

Picture of Klevis ROSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klevis ROSHI
Birthday (Age):11. Korrik 1984 (40)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10SkenderbeuvsTomori100--11----
Sunday September 25TomorivsDinamo010--------
Saturday October 01ShkumbinivsTomori100--------
Friday October 14TomorivsLaci100--1-----
Saturday October 22KamzavsTomori100--1--1--
Sunday October 30TomorivsTeuta100--------
Saturday December 17BylisvsTomori010--------
Friday December 23TomorivsApolonia010--------
Monday March 05TomorivsPogradeci100--------
Sunday March 25LacivsTomori100--------
Sunday April 01TomorivsKamza101--------
Saturday April 07TeutavsTomori101--------
Saturday April 14TomorivsKastrioti100--------
Sunday April 22TiranavsTomori100--------
Wednesday April 25TomorivsFlamurtari101--------
Sunday April 29VllazniavsTomori100--------
Games total1333--31-1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori------------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori8622--31-1--
Kategoria Superiore 2010-11Bylis11----------
Kategoria 1 2010-11Tomori22-2-1------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti1616-31-4-----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu88--41------
Career Total3533275271-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor