HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Sadush DANAJ

Personal data

Picture of Sadush DANAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sadush DANAJ
Birthday (Age):06. Nentor 1988 (35)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10VllazniavsLaci010--------
Friday September 16KamzavsVllaznia100--------
Sunday September 25VllazniavsTeuta010--------
Saturday October 22FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci100--------
Saturday November 05VllazniavsBylis100-1------
Saturday November 26VllazniavsSkenderbeu010--1-----
Games total430-11-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni981-1-1-1---
Kategoria 1 2014-15Terbuni1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Laci211---1-----
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia523--11-----
Career Total17116-113-1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMbrojtes