HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Davor BRATIC

Personal data

Picture of Davor BRATIC
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Davor BRATIC
Birthday (Age):01. Maj 1987 (36)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 16TomorivsFlamurtari100--------
Saturday September 22FlamurtarivsShkumbini100--------
Saturday October 06FlamurtarivsTirana1001-------
Saturday October 20BesavsFlamurtari100--------
Saturday October 27LuftetarivsFlamurtari100--1-----
Saturday November 17FlamurtarivsKukësi1001-------
Wednesday November 21SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday November 24VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday March 10FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday March 16TiranavsFlamurtari100--------
Saturday March 30FlamurtarivsBesa100--------
Sunday April 07FlamurtarivsLuftetari100--------
Saturday April 13KastriotivsFlamurtari100--1-----
Saturday April 27KukësivsFlamurtari101--1-----
Games total14012-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi5321--3-----
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti22--1-2-----
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari66--2-3-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu119214-5-----
Superkupa 2011Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu1514133-9-----
Career Total40355510-22-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMesfushor
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMesfushor
Superkupa 20112011SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMesfushor