HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Tomislav BUSIC

Personal data

Picture of Tomislav BUSIC
Name:Tomislav BUSIC
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 14KukësivsVllaznia1001-------
Wednesday September 18VllazniavsTirana1011-------
Saturday September 21LushnjavsVllaznia101--------
Saturday September 28VllazniavsLaci1002-1-----
Thursday October 03VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday October 06TeutavsVllaznia1002-------
Sunday October 20VllazniavsKastrioti1001-------
Saturday October 26PartizanivsVllaznia100--------
Sunday November 03VllazniavsBylis1001-1-----
Sunday November 10BesavsVllaznia100--------
Sunday November 24FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday December 01VllazniavsKukësi100--1-----
Sunday December 15VllazniavsLushnja1001----1--
Sunday February 02SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday February 08VllazniavsTeuta100--------
Saturday February 15KastriotivsVllaznia1001-------
Sunday February 23VllazniavsPartizani100--------
Sunday March 02BylisvsVllaznia101------1-
Saturday March 08VllazniavsBesa100--------
Sunday March 16VllazniavsPartizani010--------
Sunday March 23LacivsVllaznia100--------
Sunday March 30VllazniavsSkenderbeu101--------
Sunday April 06LushnjavsVllaznia1001-1-----
Saturday April 19KastriotivsVllaznia1001-------
Saturday April 26TiranavsVllaznia100-----1--
Wednesday April 30VllazniavsFlamurtari100--1-----
Sunday May 04BesavsVllaznia100--------
Saturday May 10VllazniavsTeuta100--------
Games total271412-5--21-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Tirana138564-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11--1-1-----
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia14131212-5--21-
Career Total28226817-7--21-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaSulmues