HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Alis BOCI

Personal data

Picture of Alis BOCI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alis BOCI
Birthday (Age):08. Shkurt 1991 (33)
Jersey Number:3
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31VllazniavsFlamurtari100-1------
Sunday October 06TeutavsVllaznia010--------
Sunday October 20VllazniavsKastrioti100--------
Saturday October 26PartizanivsVllaznia100--------
Sunday November 03VllazniavsBylis100--------
Sunday November 10BesavsVllaznia100--1-----
Sunday November 24FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday December 01VllazniavsKukësi100--1-----
Saturday December 07TiranavsVllaznia100--1-----
Sunday February 02SkenderbeuvsVllaznia101--------
Saturday February 08VllazniavsTeuta100--------
Saturday February 15KastriotivsVllaznia101--------
Sunday February 23VllazniavsPartizani100--1-----
Sunday March 02BylisvsVllaznia100--------
Saturday March 08VllazniavsBesa100--------
Sunday March 16VllazniavsPartizani100--1-----
Sunday March 23LacivsVllaznia100--------
Sunday March 30VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday April 06LushnjavsVllaznia100--------
Saturday April 19KastriotivsVllaznia101--------
Saturday April 26TiranavsVllaznia100--------
Wednesday April 30VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday May 04BesavsVllaznia100--------
Games total2213-15-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia121113--31----
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1010---15-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari44--2-11----
Kategoria 1 2011-12Luftetari22-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia------------
U-21 InternationalsShqiperia U-211-1---------
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia------------
Career Total3028242192----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMesfushor