HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Skerdian PERJA

Personal data

Picture of Skerdian PERJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Skerdian PERJA
Birthday (Age):03. Mars 1991 (30)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 15BesavsTeuta010--------
Wednesday September 18KastriotivsBesa100--------
Saturday September 28BylisvsBesa101--------
Wednesday October 02LacivsBesa100--------
Sunday February 23TiranavsBesa100--------
Saturday March 08VllazniavsBesa010--------
Saturday April 26BesavsLushnja100--------
Games total521--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Kategoria Superiore 2013-14Besa211---------
Kategoria 1 2011-12Besa321---1-----
Kategoria Superiore 2010-11Besa------------
Career Total532---1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMbrojtes