HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Darlien BAJAZITI

Personal data

Picture of Darlien BAJAZITI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Darlien BAJAZITI
Birthday (Age):07. Korrik 1994 (28)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 18KastriotivsBesa100--------
Saturday October 05BesavsFlamurtari010--1-----
Sunday October 20KukësivsBesa010--------
Saturday November 30TeutavsBesa010--------
Sunday December 08BesavsKastrioti010--------
Sunday March 16BesavsKastrioti100--------
Saturday April 26BesavsLushnja100--1-----
Games total340--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Kategoria Superiore 2013-14Besa422---2-----
Kategoria 1 2011-12Besa------------
Career Total422---2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BesaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12BesaSulmues