HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Ahmet HALITI

Personal data

Picture of Ahmet HALITI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ahmet HALITI
Birthday (Age):29. Shtator 1988 (33)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday February 08FlamurtarivsBesa1001-------
Sunday February 23TiranavsBesa100--------
Saturday March 01BesavsLushnja101--------
Sunday March 16BesavsKastrioti100--------
Sunday March 30BesavsKukësi100--------
Saturday April 05PartizanivsBesa100--------
Saturday April 12BesavsLaci100--------
Sunday April 20SkenderbeuvsBesa100--------
Saturday April 26BesavsLushnja100--------
Sunday May 04BesavsVllaznia100--------
Games total10011-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis77-1--1-----
Kategoria Superiore 2013-14Besa66-11-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HYSI22----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12HYSI33----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11HYSI22----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10HYSI4224022-------
Career Total62224043-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12HYSIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11HYSIMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10HYSIPLAYERS