HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Luka TEODOROVIC

Personal data

Picture of Luka TEODOROVIC
Name:Luka TEODOROVIC
Jersey Number:22
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 15TiranavsLushnja010--------
Saturday October 05KastriotivsLushnja101--------
Sunday November 10FlamurtarivsLushnja1001-------
Saturday November 30LushnjavsTirana101--------
Sunday December 08LacivsLushnja100--1-----
Sunday February 02TeutavsLushnja100--------
Saturday February 15PartizanivsLushnja100--------
Saturday February 22LushnjavsBylis100--------
Saturday March 01BesavsLushnja100--------
Saturday March 08LushnjavsFlamurtari100--------
Saturday March 15LushnjavsSkenderbeu100--------
Sunday April 06LushnjavsVllaznia101--1-----
Sunday April 20LushnjavsFlamurtari100--------
Wednesday April 30LushnjavsTeuta101--------
Saturday May 10LushnjavsPartizani100--------
Games total14141-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja88-31-2-----
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari44-3--1-----
Career Total1212-61-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMesfushor