HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Nentor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14

Player Information - Ervin MALASI

Personal data

Picture of Ervin MALASI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervin MALASI
Birthday (Age):10. Gusht 1986 (35)
Player Position:Mesfushor

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Terbuni------------
Kategoria 1 2012-13Beselidhja------------
Kategoria 1 2011-12Beselidhja21111-2-----
Kategoria 1 2009-10Bylis8338021-2-----
Career Total8548132-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10BylisPLAYERS