HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 20 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Rezultatet - Java 6 (03.10.2015 - 05.10.2015)

E shtunë, 03.10.2015 - 6. Java
 13:00 hVllazniaKukësi1 - 1 
 20:45 hPartizaniTirana1 - 0 
E diel, 04.10.2015 - 6. Java
 13:00 hTeutaBylis3 - 0 
 16:00 hFlamurtariTerbuni7 - 0 
E hënë, 05.10.2015 - 6. Java
 14:00 hLaciSkenderbeu0 - 3