HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Rezultatet - Java 6 (30.09.2010 - 03.10.2010)

E enjte, 30.09.2010 - 6. Java
 16:30 hLaciBylis3 - 1 
E premte, 01.10.2010 - 6. Java
 16:30 hDinamoElbasani2 - 1 
 16:30 hFlamurtariKastrioti3 - 0 
E shtunë, 02.10.2010 - 6. Java
 16:30 hBesaVllaznia0 - 1 
 16:30 hTeutaShkumbini1 - 0 
E diel, 03.10.2010 - 6. Java
 15:30 hSkenderbeuTirana2 - 1