HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Rezultatet - Java 18 (09.03.2013 - 10.03.2013)

E shtunë, 09.03.2013 - 18. Java
Show Events of Match 15:00 hLuftetariApolonia3 - 2  LUFT
Show Events of Match 15:00 hSkenderbeuTomori4 - 2  SK
  15:00 hKastriotiShkumbini1 - 0  KA
E diel, 10.03.2013 - 18. Java
Show Events of Match 15:00 hBesaTirana2 - 1  BE
Show Events of Match 15:00 hKukësiLaci2 - 1  -
Show Events of Match 18:00 hVllazniaBylis1 - 0  LB
Show Events of Match 18:00 hFlamurtariTeuta1 - 1  FL