HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Terbuni [TER]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Klajdi KUKAKlajdi KUKA  Republika e Shqiperise29. Mars 1990 (34)99--1-----
 Edvin UJKAEdvin UJKA  - (-)11--------
 Egland HAXHOEgland HAXHO  Republika e Shqiperise10. Nentor 1988 (35)2323----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 1-1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ditmir BeciDitmir Beci  Republika e Shqiperise09. Qershor 1996 (28)1313----1-----
 Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)10911--2-----
 Klaudio CEMAKlaudio CEMA  - (-)431---1-----
 Abdurrahman FANGAJAbdurrahman FANGAJ  Republika e Shqiperise12. Tetor 1997 (26)13112---2-----
 David KACAJDavid KACAJ  - (-)98121-----1-
 Andrea KULEAndrea KULE  Republika e Shqiperise02. Korrik 1990 (34)44-1--------
 Adrijan RUDOVICAdrijan RUDOVIC  - (-)642---------
 Andi SELIMAJAndi SELIMAJ  - (-)211---1-----
 Klodian SULOLLARIKlodian SULOLLARI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1989 (34)55----1-----