HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)----------
 Ervis KOCIErvis KOCI  - (-)----------
 Jetmir BASHAJetmir BASHA  - (-)----------
 Enea KOLIQIEnea KOLIQI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Filip ZdericFilip Zderic  Croatia, Republic of11. Dhjetor 1991 (31)------------
 Albi ALLAAlbi ALLA  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1993 (30)------------
 Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (32)------------
 Bujar IDRIZIBujar IDRIZI  Republika e Kosoves- (-)------------
 Simon RRUMBULLAKUSimon RRUMBULLAKU  - (-)------------
 Rexhep MEMINIRexhep MEMINI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1994 (28)------------
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Irakli DzariaIrakli Dzaria  Georgia01. Dhjetor 1988 (34)------------
 Valon EthemiValon Ethemi  Republika e Shqiperise03. Tetor 1997 (25)------------
 Maldin YmerajMaldin Ymeraj  Republika e Shqiperise06. Mars 1995 (28)------------
 Milos KrkoticMilos Krkotic  Montenegro, Republic of29. Shtator 1987 (36)------------
 Eni IMAMIEni IMAMI  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (30)------------
 Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elton CALEElton CALE  - (-)------------
 Sindri GURISindri GURI  Republika e Shqiperise23. Tetor 1993 (29)------------
 Donjet SHKODRADonjet SHKODRA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni
Armando CUNGUArmando CUNGU  Republika e Shqiperise23. Prill 1973 (50)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer