HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Kamza [KMZ]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Okelian BAZEOkelian BAZE  Republika e Shqiperise24. Prill 1991 (33)14991406
0Albion BLLOKUAlbion BLLOKU  Republika e Shqiperise29. Korrik 1983 (40)3312217
0Serxhjo CEKASerxhjo CEKA  Republika e Shqiperise01. Mars 1990 (34)877804
0Edmond CEREPIEdmond CEREPI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1984 (40)899804
0Tony Heleno COSTA DE PINHOTony Heleno COSTA DE PINHO  Brazil, Federative Republic of- (-)1111-1
0Tony Heleno DA COSTA SILVATony Heleno DA COSTA SILVA  - (-)22--
0Ermal GEGAErmal GEGA  Republika e Shqiperise02. Dhjetor 1985 (38)111111001
0Sajmir GJOKEJASajmir GJOKEJA  Republika e Shqiperise30. Mars 1985 (39)2121-1
0Kreshnik IVANAJKreshnik IVANAJ  Republika e Shqiperise27. Janar 1982 (42)898813
0Ervin KRYEMADHIErvin KRYEMADHI  Republika e Shqiperise08. Gusht 1983 (40)5312415
0Andi LAMEAndi LAME  Republika e Shqiperise16. Korrik 1987 (37)7313602
0Armando LUZIArmando LUZI  Republika e Shqiperise10. Mars 1987 (37)60-60-
0Rudnik MISIRAJRudnik MISIRAJ  Republika e Shqiperise16. Prill 1990 (34)20-20-
0Teodor PERLLESHITeodor PERLLESHI  Republika e Shqiperise23. Maj 1991 (33)7521
0Xhenald RADAXhenald RADA  Republika e Shqiperise09. Maj 1983 (41)1313-1
0Endri RENXAEndri RENXA  Republika e Shqiperise24. Shkurt 1986 (38)1818-2
0Elvi SHARRAElvi SHARRA  Republika e Shqiperise- (-)40-40-
0Drilon SINANIDrilon SINANI  Republika e Shqiperise07. Prill 1989 (35)81180-
0Ledian TAULLAULedian TAULLAU  Republika e Shqiperise10. Korrik 1986 (38)1242122-
0Edlir TETOVAEdlir TETOVA  Republika e Shqiperise14. Prill 1983 (41)4222207
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Hasan MYRTAHasan MYRTA  Republika e Shqiperise15. Gusht 1986 (37)----------
0Alfred OSMANIAlfred OSMANI  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1983 (41)2323-2------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Arbër MALAJArbër MALAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1989 (35)44-11-1-----
0Laert NDONILaert NDONI  Republika e Shqiperise11. Prill 1986 (38)2323-4--1-----
0Fatjon TAFAJFatjon TAFAJ  Republika e Shqiperise19. Mars 1982 (42)13112-1141----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2161----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Gerald HASMETAJGerald HASMETAJ  Republika e Shqiperise25. Maj 1987 (37)15141---------
0Marenglen KAPAJMarenglen KAPAJ  - (-)33----------
0Saimir PATUSHISaimir PATUSHI  Republika e Shqiperise28. Shtator 1976 (47)33--1-1-----
0Enri TAFAJEnri TAFAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)2219321-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4181----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Klevis DALIPIKlevis DALIPI  Republika e Shqiperise13. Mars 1976 (48)23194313-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 17191----