HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Bylis [Byl]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0hyacinth AKAMBA MENGWEhyacinth AKAMBA MENGWE  Cameroon, Republic of- (-)1313-3
0Hyslando ALIAJHyslando ALIAJ  Republika e Shqiperise05. Prill 1991 (33)42-42-
0Kemal ALOMERAVICKemal ALOMERAVIC  - (-)822802
0Mirjan BEGAJMirjan BEGAJ  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1986 (38)2222-2
0Almir BEJKTOVICAlmir BEJKTOVIC  Serbia, Republic of18. Qershor 1982 (42)2323--
0Luljet COBOLuljet COBO  Republika e Shqiperise20. Prill 1990 (34)----
0Amarildo DIMOAmarildo DIMO  Republika e Shqiperise25. Gusht 1982 (41)2121-2
0Armand GEGAArmand GEGA  Republika e Shqiperise21. Janar 1987 (37)3514217
0Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)20222002
0Ervin MALASIErvin MALASI  Republika e Shqiperise10. Gusht 1986 (37)18431812
0Ledian MUCAJLedian MUCAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1992 (31)200-200-
0Abdurraman MUHAMMEDOUAbdurraman MUHAMMEDOU  - (-)3414201
0Vukadin MULUNOVICVukadin MULUNOVIC  - (-)444404
0Ermal NEXHIPIErmal NEXHIPI  Republika e Shqiperise29. Prill 1981 (43)----
0Dusan POPOVICDusan POPOVIC  Serbia, Republic of20. Prill 1981 (43)2323-19
0Klaudio REXHEPIKlaudio REXHEPI  Republika e Shqiperise29. Maj 1989 (35)62-62-
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Emanuel EGBOEmanuel EGBO  Nigeria, Federal Republic of27. Maj 1973 (51)2222----3---
0Elfons IMERALIAJElfons IMERALIAJ  Republika e Shqiperise13. Korrik 1989 (35)44--------
0Raif MIRCELOVSKIRaif MIRCELOVSKI  Macedonia, the former Yugoslav29. Nentor 1984 (39)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)1919-23-5-----
0Alban MUCAAlban MUCA  Republika e Shqiperise18. Prill 1984 (40)24222---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-8-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Gentian BESHAGentian BESHA  Republika e Shqiperise11. Janar 1984 (40)171251--3-----
0Dimitar KAPINKOVSKIDimitar KAPINKOVSKI  Macedonia, the former Yugoslav27. Maj 1975 (49)132112--1-----
0Maringlen KULEMaringlen KULE  Republika e Shqiperise12. Mars 1983 (41)2323-13-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-14-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Romeo HAMZAIRomeo HAMZAI  Republika e Shqiperise01. Qershor 1983 (41)2323-1224-------
0Gentian STOJKUGentian STOJKU  Republika e Shqiperise24. Korrik 1974 (49)1818--2-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 32-14-----