HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (39)2626--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Migen METANIMigen METANI  Republika e Shqiperise05. Maj 1989 (35)211---------
2Arian SHETAArian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (43)2222--2-4--1--
3Vlado MARKOVICVlado MARKOVIC  Bosnia and Herzegovina26. Gusht 1985 (38)33-11---1---
4Fernando Da SILVAFernando Da SILVA  - (-)111011--2---1-
5Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (33)853---1-----
19Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)2323-11-2--1--
20Akil JAKUPIAkil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)22202-3-4---1-
22Shaqir STAFAShaqir STAFA  Republika e Shqiperise23. Prill 1987 (37)171611--211---
25Andi BAKIASIAndi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)10733--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-161222-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Alfred DELIALLISIAlfred DELIALLISI  - (-)1-1---------
0Orijon XHEMALAJOrijon XHEMALAJ  Republika e Shqiperise06. Korrik 1989 (35)------------
8Flamur TAHIRIFlamur TAHIRI  Macedonia, the former Yugoslav24. Nentor 1990 (33)2323-42-8---1-
14Altin HOXHAAltin HOXHA  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)2391411-1-----
18Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)2219381-------
21Bledar MANCAKUBledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)1881021-2--1--
27Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)2219365-2-----
28Emiljano VELIAJEmiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)1919-52-2---1-
29Renato HYSHMERIRenato HYSHMERI  Republika e Shqiperise04. Mars 1989 (35)2218433-1---1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 22-321235-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Dardan ROGOVADardan ROGOVA  Republika e Kosoves09. Gusht 1990 (33)------------
7Brunild PEPABrunild PEPA  Republika e Shqiperise22. Nentor 1990 (33)1991072-2-----
9Mirel COTAMirel COTA  Republika e Shqiperise14. Maj 1988 (36)2424-66-31----
10Pavle DELIBASICPavle DELIBASIC  - (-)22-2--------
10Erlis FRASHERIErlis FRASHERI  Republika e Shqiperise19. Maj 1988 (36)5141--1-----
13Leotrim PAJAZITILeotrim PAJAZITI  - (-)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 30-382235-
 Stafi i Teuta [Teuta]

 Funksioni
Hasan LIKAHasan LIKA  Republika e Shqiperise01. Janar 1960 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer