HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Ivan GVOZDENOVIC


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Ivan GVOZDENOVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Ivan GVOZDENOVIC
Birthday (Age): 19. Gusht 1978 (45)
Height: 185 cm
Weight: 80 kg
Function / PositionZv/Tranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi3
Kategoria Superiore 2015-16Tirana15
Kategoria Superiore 2016-17Tirana9
Career Total27

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaZv/Tranjer