HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 30 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Match Schedule for LaciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201418:00 hLaci - Partizani1-1draw.png
230.08.201418:00 hSkenderbeu - Laci2-0thumbs_down.png
310.09.201417:00 hLaci - Kukësi0-0draw.png
414.09.201421:00 hTeuta - Laci0-0draw.png
520.09.201415:00 hLaci - Tirana2-0thumbs_up.png
627.09.201420:00 hFlamurtari - Laci1-1draw.png
705.10.201414:00 hLaci - Vllaznia3-0thumbs_up.png
818.10.201418:00 hElbasani - Laci0-2thumbs_up.png
926.10.201415:00 hLaci - Apolonia3-1thumbs_up.png
1029.10.201418:00 hPartizani - Laci2-0thumbs_down.png
1102.11.201414:00 hLaci - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
1209.11.201414:00 hKukësi - Laci1-0thumbs_down.png
1323.11.201415:00 hLaci - Teuta3-0thumbs_up.png
1430.11.201415:00 hTirana - Laci0-0draw.png
1507.12.201414:00 hLaci - Flamurtari1-1draw.png
1613.12.201414:07 hVllaznia - Laci1-0thumbs_down.png
1717.12.201414:00 hLaci - Elbasani1-0thumbs_up.png
1820.12.201414:00 hApolonia - Laci0-2thumbs_up.png
1925.01.201515:00 hLaci - Partizani1-1draw.png
2031.01.201515:00 hSkenderbeu - Laci0-0draw.png
2108.02.201515:00 hLaci - Kukësi2-1thumbs_up.png
2214.02.201515:00 hTeuta - Laci1-3thumbs_up.png
2322.02.201515:00 hLaci - Tirana3-0thumbs_up.png
2412.03.201518:00 hFlamurtari - Laci0-2thumbs_up.png
2504.03.201515:00 hLaci - Vllaznia1-0thumbs_up.png
2608.03.201515:00 hElbasani - Laci0-2thumbs_up.png
2716.03.201516:00 hLaci - Apolonia2-0thumbs_up.png
2822.03.201518:00 hPartizani - Laci1-0thumbs_down.png
2904.04.201515:00 hLaci - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
3013.04.201516:00 hKukësi - Laci0-0draw.png
3117.04.201517:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_up.png
3226.04.201520:00 hTirana - Laci1-0thumbs_down.png
3302.05.201517:00 hLaci - Flamurtari2-1thumbs_up.png
3409.05.201517:00 hVllaznia - Laci0-1thumbs_up.png
3517.05.201518:00 hLaci - Elbasani2-0thumbs_up.png
3622.05.201518:00 hApolonia - Laci0-3thumbs_up.png