HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Match Schedule for LaciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
119.08.201818:45 hKukësi - Laci1-1draw.png
225.08.201818:45 hLaci - Luftetari2-1thumbs_up.png
331.08.201821:45 hSkenderbeu - Laci1-1draw.png
416.09.201817:45 hLaci - Partizani0-0draw.png
523.09.201817:45 hKastrioti - Laci1-1draw.png
629.09.201817:45 hKamza - Laci0-1thumbs_up.png
703.10.201815:45 hLaci - Flamurtari1-0thumbs_up.png
807.10.201818:45 hTirana - Laci0-1thumbs_up.png
920.10.201816:00 hLaci - Teuta0-3thumbs_down.png
1028.10.201816:00 hLaci - Kukësi0-1thumbs_down.png
1103.11.201816:00 hLuftetari - Laci0-1thumbs_up.png
1207.11.201816:00 hLaci - Skenderbeu2-0thumbs_up.png
1311.11.201819:00 hPartizani - Laci1-0thumbs_down.png
1425.11.201816:00 hLaci - Kastrioti2-1thumbs_up.png
1502.12.201816:00 hLaci - Kamza- 
1609.12.201819:00 hFlamurtari - Laci-