HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for KastriotiIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LP 25.08.201218:00 hApolonia - Kastrioti1-1draw.png
events.png2- 01.09.201218:00 hKastrioti - Bylis2-1thumbs_up.png
events.png3- 17.09.201215:00 hLaci - Kastrioti3-0thumbs_down.png
events.png4- 23.09.201215:00 hKastrioti - Tomori1-0thumbs_up.png
events.png5 FSP 30.09.201215:00 hShkumbini - Kastrioti1-1draw.png
events.png6- 07.10.201215:00 hKastrioti - Teuta0-1thumbs_down.png
7 QS 21.10.201215:00 hTirana - Kastrioti0-0draw.png
events.png8- 28.10.201215:00 hKastrioti - Besa2-0thumbs_up.png
events.png9- 03.11.201218:00 hFlamurtari - Kastrioti3-0thumbs_down.png
events.png10- 10.11.201215:00 hLuftetari - Kastrioti2-0thumbs_down.png
events.png11- 18.11.201215:00 hKastrioti - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
events.png12- 24.11.201215:00 hKukësi - Kastrioti3-1thumbs_down.png
events.png13- 01.12.201215:00 hKastrioti - Vllaznia3-2thumbs_up.png
events.png14- 10.02.201315:00 hKastrioti - Apolonia4-1thumbs_up.png
15- 17.02.201315:00 hBylis - Kastrioti0-0draw.png
events.png16- 23.02.201315:00 hKastrioti - Laci2-1thumbs_up.png
events.png17- 03.03.201315:00 hTomori - Kastrioti1-2thumbs_up.png
18- 09.03.201315:00 hKastrioti - Shkumbini1-0thumbs_up.png
events.png19 ND 16.03.201315:00 hTeuta - Kastrioti1-0thumbs_down.png
events.png20- 31.03.201315:00 hKastrioti - Tirana0-3thumbs_down.png
events.png21 BE 06.04.201315:00 hBesa - Kastrioti2-0thumbs_down.png
events.png22- 13.04.201315:00 hKastrioti - Flamurtari3-0thumbs_up.png
events.png23- 21.04.201315:00 hKastrioti - Luftetari1-0thumbs_up.png
events.png24 SK 26.04.201318:00 hSkenderbeu - Kastrioti2-0thumbs_down.png
25- 04.05.201318:00 hKastrioti - Kukësi0-3thumbs_down.png
events.png26- 11.05.201318:00 hVllaznia - Kastrioti2-0thumbs_down.png