HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Match Schedule for PartizaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
131.08.201318:00 hKastrioti - Partizani0-2thumbs_up.png
214.09.201315:00 hLaci - Partizani1-0thumbs_down.png
318.09.201315:00 hPartizani - Bylis2-2draw.png
421.09.201315:00 hBesa - Partizani0-1thumbs_up.png
528.09.201315:00 hPartizani - Flamurtari0-0draw.png
602.10.201315:00 hKukësi - Partizani0-1thumbs_up.png
712.10.201321:10 hPartizani - Tirana1-0thumbs_up.png
819.10.201315:00 hLushnja - Partizani2-0thumbs_down.png
926.10.201318:00 hPartizani - Vllaznia0-1thumbs_down.png
1002.11.201318:00 hSkenderbeu - Partizani3-0thumbs_down.png
1109.11.201315:00 hPartizani - Teuta3-0thumbs_up.png
1224.11.201315:03 hPartizani - Kastrioti1-0thumbs_up.png
1301.12.201314:30 hPartizani - Laci2-1thumbs_up.png
1408.12.201314:00 hBylis - Partizani1-0thumbs_down.png
1515.12.201314:30 hPartizani - Besa3-1thumbs_up.png
1622.12.201314:00 hFlamurtari - Partizani1-0thumbs_down.png
1701.02.201418:00 hPartizani - Kukësi0-0draw.png
1807.02.201419:00 hTirana - Partizani1-0thumbs_down.png
1915.02.201415:00 hPartizani - Lushnja2-0thumbs_up.png
2023.02.201414:00 hVllaznia - Partizani1-1draw.png
2102.03.201415:00 hPartizani - Skenderbeu0-0draw.png
2208.03.201415:00 hTeuta - Partizani1-1draw.png
2312.03.201416:00 hPartizani - Bylis2-0thumbs_up.png
2416.03.201415:00 hVllaznia - Partizani0-1thumbs_up.png
2522.03.201421:00 hPartizani - Tirana1-1draw.png
2630.03.201418:00 hFlamurtari - Partizani0-0draw.png
2705.04.201418:00 hPartizani - Besa1-0thumbs_up.png
2813.04.201418:00 hTeuta - Partizani3-1thumbs_down.png
2920.04.201418:00 hPartizani - Kukësi1-0thumbs_up.png
3026.04.201417:00 hPartizani - Kastrioti1-0thumbs_up.png
3130.04.201417:00 hLaci - Partizani2-0thumbs_down.png
3204.05.201418:00 hPartizani - Skenderbeu1-2thumbs_down.png
3310.05.201418:00 hLushnja - Partizani2-4thumbs_up.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit