HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Team statistics - Elbasani
General
Matches played: 36
Win: 4
Draw: 2
Lost: 30
Highest home win:
Elbasani - Apolonia

2-0
Highest home lost:
Elbasani - Teuta

1-5
Highest away win:
Teuta - Elbasani

0-2
Highest away lost:
Skenderbeu - Elbasani

5-1
Goals
Goals for: 20
Goals for per match: 0.56
Goals against: 75
Goals against per match: 2.08
No goals against: 4
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 51
Goals per match: 2.83
Goals for11
Goals for per match: 0.61
Goals against40
Goals against per match: 2.22
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 44
Goals per match: 2.44
Goals for9
Goals for per match: 0.5
Goals against35
Goals against per match: 1.94
Goals per matchday