HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Team statistics - Shkumbini
General
Matches played: 27
Win: 10
Draw: 5
Lost: 12
Highest home win:
Shkumbini - Naftetari

4-0
Highest home lost:
Shkumbini - Bylis

0-3
Highest away win:
Naftetari - Shkumbini

0-1
Highest away lost:
Bylis - Shkumbini

3-0
Goals
Goals for: 28
Goals for per match: 1.04
Goals against: 31
Goals against per match: 1.15
No goals against: 9
Home games statistics
Home games percentage: 0.48
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 28
Goals per match: 2.15
Goals for19
Goals for per match: 1.46
Goals against9
Goals against per match: 0.69
Away games statistics
Away games percentage: 0.52
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 31
Goals per match: 2.21
Goals for9
Goals for per match: 0.64
Goals against22
Goals against per match: 1.57
Goals per matchday