HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 27 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Team statistics - Kastrioti
General
Matches played: 27
Win: 9
Draw: 5
Lost: 13
Highest home win:
Kastrioti - Kamza

2-0
Highest home lost:
Kastrioti - Mamurras

0-2
Highest away win:
Veleciku - Kastrioti

1-5
Highest away lost:
Beselidhja - Kastrioti

3-0
Goals
Goals for: 32
Goals for per match: 1.19
Goals against: 35
Goals against per match: 1.3
No goals against: 5
Home games statistics
Home games percentage: 0.48
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 27
Goals per match: 2.08
Goals for15
Goals for per match: 1.15
Goals against12
Goals against per match: 0.92
Away games statistics
Away games percentage: 0.52
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 40
Goals per match: 2.86
Goals for17
Goals for per match: 1.21
Goals against23
Goals against per match: 1.64
Goals per matchday