HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16
Team statistics - Elbasani
General
Matches played: 27
Win: 8
Draw: 5
Lost: 14
Highest home win:
Elbasani - Turbina

2-0
Highest home lost:
Elbasani - Sopoti

0-3
Highest away win:
Apolonia - Elbasani

2-3
Highest away lost:
Luftetari - Elbasani

5-0
Goals
Goals for: 27
Goals for per match: 1
Goals against: 45
Goals against per match: 1.67
No goals against: 6
Home games statistics
Home games percentage: 0.48
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 28
Goals per match: 2.15
Goals for13
Goals for per match: 1
Goals against15
Goals against per match: 1.15
Away games statistics
Away games percentage: 0.52
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 44
Goals per match: 3.14
Goals for14
Goals for per match: 1
Goals against30
Goals against per match: 2.14
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit