HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Team statistics - Flamurtari
General
Matches played: 33
Win: 22
Draw: 3
Lost: 7
Forfeits: 1
Highest home win:
Flamurtari - Elbasani

8-0
Highest home lost:

Highest away win:
Vllaznia - Flamurtari

1-3
Highest away lost:
Shkumbini - Flamurtari

3-1
Goals
Goals for: 63
Goals for per match: 1.91
Goals against: 24
Goals against per match: 0.73
No goals against: 15
Home games statistics
Home games percentage: 0.52
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 54
Goals per match: 3.18
Goals for47
Goals for per match: 2.76
Goals against7
Goals against per match: 0.41
Away games statistics
Away games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 33
Goals per match: 2.06
Goals for16
Goals for per match: 1
Goals against17
Goals against per match: 1.06
Goals per matchday